Sağlık Turizmi MIC العربية Türkçe

Hakkımızda

 • MerhabaTurkiye.NET

  Merhaba BİLİŞİM TEKNOLOJİ SERV. DIŞ TİCARET A.Ş. tarafından geliştirilmiş ve işletilmektedir. Merhaba Bilişim Orta doğu ve Türkiye'de Internet iş alanında öncü ve lider bir kurumdur.2012 yılında kurulan ve müşterilerine etkili web tabanlı çözümler sunarak, fiyatlarını indirmelerini, böylece satış ve karlarını artırmaları için yardım etme misyonunu üstlenen Merhaba Bilişim, Türkiye ve Arap Dünyası arasındaki uluslararası ticarette rekabet eden birçok küçük ve orta ölçekli Türk işletmeye yeni pazarlara girmesi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılaması için yardım etmiştir..


  Türk ihracat hacmi, ticareti ve internet kullanıcı sayısındaki hızla devam eden genişlemeye paralel olarak Merhaba BİLİŞİM TEKNOLOJİ SERV. DIŞ TİCARET A.Ş. de online turizm / ticaret platformu MerhabaTurkiye.net'i başlattı. Türk ürünleri ve Türk tedarikçileri hakkında tam, doğru ve güncel bilgiler sağlayan MerhabaTurkiye.net, Türkçe ve Arapça olarak, Arap dünyasındaki 22 Ülkede hizmet vermektedir. MerhabaTurkiye.net Türk tedarikçileri ve Arap Dünyasındaki alıcılar arasında köprü kurma konusunda uzmanlaşmış, ilk ve önde gelen B2C portalıdır.

  Misyonumuz:

  · Arap dünyasından 22 ülkedeki alıcılar ve Türk tedarikçiler arasındaki ticareti kolaylaştırmak;

  · Arap dünyasından 22 ülkedeki alıcılar için Türk ürün, hizmet ve tedarikçileri hakkında doğru ve güvenilir bilgi sağlamak;
  · Alıcılar ve tedarikçiler arasında etkili ve verimli bir iletişim kurularak ticaret yapılmasına yardımcı olmak.