Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 
Min. Sipariş: :
Ticaret Koşulları: :

REMS Swing EL TİPİ BORU BÜKME

Tek elle kullanılan boru bükme aparatı

Boru ölçülerine uygun 90° kadar bükmek için tasarlanmış tek elle kullanılabilen pratik el aleti. Yerinde yapılması zorunlu işler için ideal.

İnce duvar kalınlığı olanlar dahil, yumuşak bakır borular Ø 10–22 mm Ø 3/8–7/8" s ≤ 1 mm. Kaplanmış ve yumuşak bakır borular Ø 10–18 mm Ø 3/8–5/8" s ≤ 1 mm. Mapress-pres fitting sisteminin kaplanmış çelik boruları C-Çelik Ø 12–18 mm. Hassas ölçülü yumuşak çelik borular Ø 10–18 mm s ≤ 1 mm. Lamine borular Ø 14–32 mm.

REMS Swing – Boruları döşenecekleri yerde bükün

Üniversal olarak birçok boru türü için kullanılabilir. Patentli ilerleme ve geri gelme sistemi sayesinde hızlı çalışma imkanı. Başarısı kanıtlanmış ve güvenilir kademeli ilerleme sistemi. Kaplamalı borular için de idealdir.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.