Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 TL
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :CFR

Lazer Epilasyon

Genellikle bayanlar tarafından istenmeyen tüylerin kalıcı olarak ortadan kaldırılmasına yönelik bu operasyon, günümüz teknolojisinin son harikalarından olan lazer ışınlarının kullanımı ile gerçekleştirilmekte. Eskiden yalnızca bayanlar tarafından rağbet gören bu epilasyon tekniği artık erkekler tarafından da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Kökenleri Amerikan olan bu teknik ortaya çıkmasından itibaren birkaç ay içerisinde tüm Avrupa'ya yayılan lazer epilasyon, birkaç yıl önce ülkemizde de yaygınlaşmaya ve tercih edilmeye başlanmıştır. Yaygın bir inanış olarak, lazer epilasyon operasyonu esnasında ortaya çıkan radyasyonun kansere ve çeşitli cilt hastalıklarına sebep olduğu yanılgısının gerçek dışı olduğunun tıp hekimleri ve uzmanlar tarafından ispatlanması ile birlikte, bu yanılgı sebebiyle tercih edilmeyen bu işlemin kolaylığının daha baskın bir tercih sebebi olarak ortaya çıkmasının akabinde tercih edilmesi ve yaygınlaşması kaçınılmaz olmuştur.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.