Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

HASTANE ORTAMINDA SAÇ EKİMİ

Saç ekimi deyip geçmeyin. Bu işlem de en az bir ameliyat kadar dikkatli ve steril ortamlarda yapılmalıdır. Çünkü insanlar saç ekimi operasyonu sırasında lokal anestezi ile uygulanmaktadır. İşte bu neden de dolay saç ekim işlemi bir ameliyathane ortamında yapılmalıdır. Çünkü hastanın İşlem sonrasında mikrop ve enfeksiyon kapmaması için steril ortam çok önemlidir. Günümüzde para kazanmak adına bu tip işlemler çoğu uzman olmayan kişiler tarafından uygunsuz koşullarda yapılmaktadır. Bu yüzden bu operasyon öncesi çok iyi araştırma yapmak gerekmektedir. Eğer bu işlemler uygun koşullarda yapılmadığı takdirde telafisi olmayan sonuçlara yol açabilirler. İşte bu yüzden çok seçici olmalıyız. Ayrıca işinde uzman kişilerinde seçilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Genelde saç ekiminin çoğu güzellik merkezlerinde ya da klinikler tarafından yapılmaktadır. Peki bu ortamlar ne kadar steril hiç düşündünüz mü?

Bu işlemin bir hastane çatısı altında ve sorumluluğunda yapılması elbette çok daha sağlıklıdır. Ayrıca hastada bu ameliyat esnasında karşılaşabilecek olumsuz bir durumda en çabuk müdahale yapılacağı yer yine bir hastane ortamıdır. Çünkü bu gerçekten ciddi bir iştir ve çok büyük titizlik gerektirmektedir. Ayrıca yine operasyon sonrasında en iyi bakım ve konforu hastane ortamında sağlanacaktır.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı hastanede saç ekimi yapılması önemlidir. Bu bir ekip işidir. Anestezi doktoru, estetik cerrah ve plastik cerrah hepsinin olması gereklidir. Kliniğimiz, İstanbul Universal Özel Aksaray Hastanesi çatısı altında, yukarıda bahsettiğimiz tüm olanaklara sahiptir. Saç ekim uygulamalarını anlaşmalı olduğu bu hastane çatısı altında plastik cerrah ve dermatoloji uzmanları kontrolüne gerçekleştirmektedir.

13 yıllık deneyime sahip olan kliniğimiz, uzman kadrosuyla konforlu saç ekimi hizmeti vermektedir.

Web Adresimiz:
http://ar.rotahairtrans.com/

Bize Ulaşın:
+90 (212) 557 26 6
+90 (532) 300 04 86

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.