Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

FUE Tekniği ile 1 seansta, Maksimum Saç Ekimi

FUE tekniği, saç ekimi üzerine geliştirilen modern teknolojilerin son kullanımlarından biridir. FUE tekniği sayesinde, enseden alınan kıl kökü hücreleri, mikro yöntemler ile saç yoğunluğu artırılacak yada saç ekilecek olan bölgeye aktarılır. Bu aktarım sırasında her iki bölge de lokal anestezi altında olacağı için, herhangi bir acı veya ağrı hissedilmesi söz konusu olmayacaktır.

FUE tekniği ile yapılan saç ekimleri, tamamen doğal bir görünüşe sahip olmaktadır. Yeteri kadar doğal bir görünüşe sahip olan saçlarınız, ekimden sonra, ekim yaptırdığınızı hiç kimsenin fark etmeyeceği kadar doğal bir hal alacaktır.

13 yıllık bir tecrübe ile operasyonlarını düzenleyen Rota Hairtrans, yerli yabancı pek çok insan tarafından, kalite ve insanlara sunduğu hizmetin başarılı olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Saç Ekimlerimiz, Plastik Cerrah ve Dermatoloji uzmanları kontrolünde, hastane ortamında yapılmaktadır.

Web Adresimiz:

Türkçe
http://www.rotahairtrans.com/

Arabic
http://ar.rotahairtrans.com/

Bize Ulaşın:
+90 (212) 557 26 6
+90 (532) 300 04 86

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.